МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ СЛЪНЦЕ, РАДОСТ, КРАСОТА

 

Общински детски комплекс - Несебър
Несебър к-с “Младост” 62     тел. факс 0554 / 45952
e-mail: odk_nesebar@abv.bg     nesebarfest@abv.bg

 

 

 


МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ
„СЛЪНЦЕ, РАДОСТ, КРАСОТА” - 2016 г.

 П Р О Г Р А М А

от 13 -  15 .06.2016 г.  Регистрация на групите в Общински детски комплекс – Несебър /к-с „Младост” 62/
11.00 , 13.00 и 15.00 ч.         Технически  конференции

15.06.                  20.00 ч.      Откриване на фестивала
18.30 ч. Извозване на участниците до двора на СОУ „Любен Каравелов”- Несебър 
                                      Дефиле на участниците, вдигане  на националните знамена пред портите на града,
представяне на участниците и празнична програма  на сцената на Амфитеатъра

16.06                   10.00 ч.      Конферентен център/ зала № 1 / – среща с Кмета на града
16.06          13.00 ч.      Стара Митрополия   -  Начало на пленер /художници/

16, 17 и 18 09.00 ч.      Конкурсна програма
 /За по подробна информация, кликни на съответния час по-долу/
Посещение на храм „Св.Богородица” и разходка из стария град с младши екскурзоводи  по предварителна заявка  тел. 0889872695-Митева
Творбите от Изобразително изкуство се предават на 18.06.2016г. до 16.00 ч. в Общински детски комплекс – Несебър /к-с „Младост” 62/
Фестивалeн концерт  на 20.06  от 19.00 ч. в Несебър , Амфитеатър

19 юни      11.00 ч.      Майсторски класове  -   /виж по-долу подробно/
                  18.00 ч.      Изложба на художници -  Амфитеатър
                   18.30 ч.      Награждаване :
1.Изобразително изкуство
2.Инструментал
3.Вокал
4.Хореография
и Гала – концерт

 

 

„Амфитеатър”
16.06.2016

 

12.30 ч. репетиция
13.00 ч. конкурс
Характерни танци
Всички възрастови групи
Колективи, дуети, соло

14.30 ч. репетиция
15.00 ч. конкурс
Класически балет
Всички възрастови групи
Колективи, дуети, соло

17.00 –репетиция
17.30 ч. конкурс
Спортни /бални/ танци
Всички възрастови групи

19.30 ч репетиция
20.00 ч. конкурс
Народни танци
Всички възрастови групи
Колективи, дуети, соло

 

„Амфитеатър”
17.06.2016

9.00 -репетиция
9.30 ч. конкурс
Съвременни танци
ІА и І възр.гр.
Колективи, дуети, соло

14.00 ч.- репетиция
15.00 ч. конкурс
Съвременни танци
ІІ в.гр.
соло, дуети,

17.00 ч репетиция
17,30 ч. конкурс
Съвременни танци
ІІ  в.гр.
колективи

19.30 ч репетиция
20,00 конкурс
Съвременни танци
ІІІ, ІV и смесена  в.гр.
Колективи

„Амфитеатър”
18.06.2016

9.30 ч. репетиция
10.00 ч. конкурс
Бели денс; Улични танци; Хип хоп; Мажоретни танци; Театър на модата
Всички възрастови групи

Колективи, дуети, соло

14.30 ч.- репетиция
15.00 ч. конкурс
Съвременни танци
ІІІ, ІV  в.гр.
дуети, соло

16.30 ч репетиция
17.00 ч.  Конкурс
Стилизиран фолклор
І в.гр.
Колективи, дуети, соло

ІІ и ІIІ в.гр.- соло

18.00 ч репетиция
18.30 ч.  Конкурс
автентичен, обработен и стилизиран фолклор
ІІ, ІIІ, ІV и смесена в. гр.
Колективи

„Амфитеатър”
19.06.2016

11.00 ч. Майсторски клас

 

18.30 ч. Награждаване:
1.Изобразително изкуство
2.Инструментал
3.Вокал
4.Хореография

ГАЛА –КОНЦЕРТ

 

„Амфитеатър”
20.06.2016

 

 

19.00 часа  Фестивален концерт на участниците

 

 

Стара Митрополия
16.06.2016 г

13.00 ч.- старт пленер
Художници
13.00 – конкурс
Художници

16.00 ч. репетиция
16.30 ч. – конкурс
Забавна и естрадна песен
І А и І възр. гр.
Вокални групи, дуети, соло

18.30 ч.- репетиция
19.00 ч. конкурс
Забавна и естрадна песен
І възр. гр.
Дуети, соло

21.00 ч.- репетиция
21.30 конкурс
Забавна и естрадна песен  
ІІ възр. гр.
Вокални групи, дуети

Стара Митрополия
17.06.2016 г

 

 

 

18.00 ч.- репетиция
18.30 конкурс
Забавна и естрадна песен  
ІІ възр. гр.
Соло

20.00 ч. репетиция
20.30 ч. – конкурс
Народна песен
Всички възрастови групи
Вокални групи, соло, оркестри

Стара Митрополия
18.06.2016 г.

9.30 ч. репетиция 
10.00 ч. – конкурс 
Забавна и естрадна песен  ІІ възр. гр.
Соло

15.00 ч. репетиция 
15.30 ч. – конкурс 
Забавна и естрадна песен  ІІ възр. гр.
Соло

18.00 ч.- репетиция
18.30 конкурс
Забавна и естрадна песен  
ІІІ , ІV в.гр.
Вокални групи, дуети, соло

 

Стара Митрополия
19.06.2016 г

 

 

 

 

 

Конферентен център
16.06.2016

Зала №1
10.00 часа –. Среща на кмета на Несебър с ръководители на гостуващи групи

Зала № 1
13.00 ч.-репетиция
14.00 ч. Конкурс
Класическо пеене

Китара , Цигулка,
Синтезатор
Валдхорна, Акордеон

Зала № 1
16.30 ч.- репетиция
Инструментал

Зала № 1
17.30 ч.- репетиция
Инструментал

 

Конферентен център
17.06.2016

Зала № 1, №2, №3 

Зала № 1
9.30 ч. – репетиция
10.00 ч. – конкурс  Народни инструменти
гайда, баян, домбра
балалайка (соло)

Пиано - ІА и І в.гр.

Зала №1
11.00 ч. репетиция 
12.00  конкурс
Пиано 
ІІ възр.гр.

 Зала №1
14.00 ч. - репетиция
15.00 ч. конкурс
Пиано 
ІІ, ІІІ и ІV възр.гр.

 

Конферентен център
18.06.2016

Зала № 1, №2, №3

 

 
 

Зала № 1

 

Зала № 1

 Зала № 1

Конферентен център
19.06.2016

Зала № 1, №2, №3
От 10.00 ч. конференции с журитата по номинации

 11.00 ч.
Майсторски клас