МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ СЛЪНЦЕ, РАДОСТ, КРАСОТА

 

Общински детски комплекс - Несебър
Несебър к-с “Младост” 62     тел. факс 0554 / 45952
e-mail: odk_nesebar@abv.bg     nesebarfest@abv.bg

 

 

 


 МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ
„СЛЪНЦЕ, РАДОСТ, КРАСОТА” – 2018 г.

 

П Р О Г Р А М А

От 12 - 15.06.2018         Регистрация на групите в Общински детски комплекс – Несебър /к-с „Младост” 62/
11.00 , 13.00 и 15.00 ч. Технически конференции

15.06.                    20.00 ч.       Откриване на фестивала
18.00 ч.Извозване на участниците до двора на СУ „Любен Каравелов”- Несебър         
                                        Дефиле на участниците, вдигане на националните знамена пред портите на града,
представяне на участниците и празнична програма на сцената наАмфитеатъра    
16.06                     10.30 ч.       Конферентен център/ зала № 1 / – среща с Кмета на града
16.06           12.30 ч.       Стара Митрополия - Начало на пленер /художници/

16, 17 и 18  10.00 ч.       Конкурсна програма - /виж по-долу подробно, кликни на Конкурс/
                                        Посещение на културни паметници и разходка из стария град
с младши екскурзоводи – по предварителна заявка
Фестивален концерт на 20 от 19.00 ч. в Несебър , Амфитеатър
19 юни       10.00 ч.       Конференции с жури по раздели в Конферентен център
11.00 ч.      Майсторски класове - /виж по-долу подробно/
18.00 ч.      Награждаване и Гала – концерт, Амфитеатър

 

 

 

 

 

„Амфитеатър”
16.06.

 

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. Конкурс

Характерни танци
1 в.гр-групи
2 в.гр.-групи
3 в.гр.-групи

16.00ч. - репетиция
17.00ч. Конкурс

Спортни танци
Мажоретни танци
Театър на модата
Нестандартни форми-групи

18.30ч. - репетиция
19.30ч. Конкурс

Съвременни танци
2 в.гр.-групи
смесена в.гр.-групи

 

„Амфитеатър”
17.06.

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. Конкурс

Съвременни танци
1 А в.гр.-групи
1 в.гр.-групи

Улични танци
всички в.гр.-групи

16.30ч. - репетиция
17.30ч. - Конкурс

Съвременни танци
1 в.гр.-групи
3 в.гр.-групи

19.00ч. - репетиция
20.00ч. - Конкурс

Народни танци
2 в.гр.-групи

„Амфитеатър”
18.06.

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. Конкурс

Стилизиран фолклор
1 в.гр.-групи
2 в.гр.-групи

16.30ч. - репетиция
17.30ч. - Конкурс

Народни танци
1 в.гр.-групи

20.00ч. - репетиция
21.00ч. - Конкурс

Народни танци
смесена в.гр.-групи

Стилизиран фолклор
3 в.гр.-групи
смесена в.гр.-групи

Автентичен фолклор

Театър

„Амфитеатър”
19.06.20

11.00ч.

Майсторски клас
Народни танци
проф.д-р Антон Андонов

 

18.00ч.

Награждаване
Гала концерт

 

„Амфитеатър”
20.06.

 

 

19.00 ч.

Фестивален концерт на участниците

 

 

Стара Митрополия
16.06.

 

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
1 в.гр.-солисти

 

16.30ч. -репетиция
17.30ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
1 в.гр.-солисти

 

20.00ч. - репетиция
21.00ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
2 в.гр.-групи
3 в.гр.-групи

 

Стара Митрополия
17.06.

 

 

 

 

 

 

12.30ч. - репетиция
13.30ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
2 в.гр.-солисти

 

16.00ч - репетиция
17.00ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
1 в.гр.-групи
2 в.гр.-дуети
3 в.гр.-дуети

 

19.00ч. - репетиция
20.00ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
3 в.гр.-солисти
4 в.гр.-солисти

Стара Митрополия
18.06.

 

 

 

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. - Конкурс

Забавна и естрадна песен
2 в.гр.-солисти

 

16.00ч. - репетиция
17.00ч. - конкурс

Забавна и естрадна песен
2 в.гр.-солисти

 

19.00ч. - репетиция
20.00ч. - Конкурс

Народна песен
всички възрастови групи

 

 

 

Конферентен център
16.06

 

10.30 ч.         
Конферентен център
 / зала № 1 /
среща с Кмета на града

 

 

 

13.00ч. - репетиция
14.00ч. - Конкурс

Класически инструменти

16.30ч. -репетиция
17.30ч. - Конкурс

Пиано
2 в.гр.
3 в.гр.

 

Конферентен център
17.06

 

9.00ч. - репетиция
10.00ч. - конкурс

Народни инсрументи

 

11.30ч. - репетиция
13.00ч. - Конкурс

Класическо пеене

Забавна и естрадна песен
1 А в.гр.- дуети, солисти

16.00ч. -репетиция
17.00ч. - Конкурс

Пиано
1 А в.гр.
1 в.гр.

 

Конферентен център
18.06.

10.00ч.
Конференция с жури
Инструментал

 

11.00ч. - репетиция
11.30ч .- конкурс

пиано

 12.00 ч.

Майсторски клас
проф.Красимир Тасков

 

Конферентен център
19.06.

10.00ч.
Конференция с жури
по раздели

 

11.00ч.
Майсторски клас Съвременни танци
доц.д-р Желка Табакова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Читалище”
16.06.

 

 

 

 

 

12.30ч. - репетиция
13.30ч. - Конкурс

Характерни танци
всички възрастови групи Солисти и дуети

15.00ч. - репетиция
16.00ч. - Конкурс

Съвременни танци
1 А в.гр. – солисти, дуети
1 в.гр. – солисти, дуети

 

17.30ч. -репетиция
18.30ч. - Конкурс

Улични танци
всички възрастови групи Солисти и дуети

Ориенталски танци

Съвременни танци
3 в.гр. – солисти, дуети

 

„ Читалище”
17.06.

 

9.30ч. - репетиция
10.30ч. - конкурс

Класически балет
Всички възрастови групи

Нестандартни форми
всички възрастови групи Солисти

 

 

13.00ч. -репетиция
14.00ч. - Конкурс

Народни танци
всички възрастови групи Солисти и дуети

Стилизиран фолклор
всички възрастови групи Солисти и дуети

 

16.30ч. -репетиция
17.30ч. - Конкурс

Съвременни танци
2 в.гр. – солисти, дуети
4 в.гр. –дуети

 

 

„ Читалище”
18.06.

 

10.30ч.

Майсторски клас
Характерни танци
д-р Бонка Матова